O nás - Media Production Music

Přejít na obsah
O naší společnosti


Media Production Music, s.r.o. je promotérská společnost, která se stará o produkci a promotion jednotlivých koncertů, celorepublikových turné, hudebních festivalů a dalších kulturních akcí po celé České republice. ( Historie našich promotérských a koncertních aktivit se datuje již od roku 1991, kdy jsme součástí společnosti Radio FM PLUS, s.r.o. a jsme jedinou hudebně - produkční a promotérskou skupinou této rozhlasové stanice. Radio FM PLUS, s.r.o, je první soukromé rádio v České republice ).

V roce 2003 se tato promotérská hudební divize Radia FM PLUS, s.r.o. vyčlenila do samostatné společnosti a tímto krokem vznikla Media Production Music, s.r.o..

Díky zkušenostem a osobním kontaktům, které jsme získali během působení ( na Radiu FM PLUS, s.r.o. ) na hudební scéně, dokážeme vytvořit pestrou programovou nabídku interpretů a hudebních skupin. Tvoříme přesnou a čitelnou hudební dramaturgii akce. Kromě nevšední atmosféry živých koncertů přinášíme zážitky z osobního setkání se zpěváky a kapelami při autogramiádách a dalších doprovodných promotion akcích po celé České republice a v zahraničí.

Producentské aktivity Media Production Music, s.r.o. se ale zdaleka neomezují jen na organizování hudebních koncertů a hudebních festivalů. Produkujeme jiné různé společenské, kulturní a sportovní akce po celé České republice a v zahraničí.

V roce 2010 se naše společnost Media Production Music, s.r.o. rozrostla o technickou divizi a disponujeme vlastním technickým zázemím - podium, světla, zvuk, hudební a nahrávací studio... (seznam jednotlivé techniky v sekci Technika).


Návrat na obsah